Site Dışı Yayınlanan Makalelerde Kelime Sayısı

Kategori SEO Paylaşımları

Site Dışı Yayınlanan Makalelerde Kelime Sayısı

Öncelikle, web siteler için site içi seo kriterleri takip edilmeli ve belirli aralıklarla sitenizde güncellemeler yapmalısınız. İlk aşamada site içi seo yapmak doğru bir stratejidir. Site Dışı Yayınlanan Makalelerde Kelime Sayısı ise, 150 – 350 kelimelik arası kullanıcıya fayda veren makaleler kullanmanız yeterli olacaktır.

Anahtar kelime konumlandırmasını makalenizi 3 paragraftan oluşturarak yapabilirsiniz. Her paragrafta alakalı güçlü birer anahtar kelime kullanmanız yeterlidir. Yani anahtar kelime kullanımınız yüzde 3 civarı bir orana tekabül etmeli. Ayrıca link çıkışı çalışması için, ilk paragrafı kullanmadan yani giriş paragrafından linke yer vermeden toplamda 3 link çıkışı yapabilirsiniz.

Makale içi linkleme işlemleriniz en fazla 3 link çıkışı olması idealdir. Site Dışı Yayınlanan Makalelerde Kelime Sayısı oldukça önemli. Fakat kullanıcıya yazdığınız konuda net bir bilgilendirme yaptığınızda emeğinizin karşılığını arama motorları sitenizi adil bir biçimde değerlendirir. Yayınlarınızda kullanıcıyı doğru bir şekilde bilgilendirme, konunun aslında ana temeli. Bu düşünceye verilen önem dikkat açısından sizin için daha önemli olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.