SEO İzmir

seo izmirEğer bir gün büyük Patron olmak istediğinize karar verirseniz, SEO İzmir ile doğru araçlara sahip olursunuz.

Sizlere SEO İzmir sorumlusu olarak düşüncelerimden bahsetmek istiyorum.

Gerçek olan şey sizin bir SEO Uzmanı olmadan önce, bir SEO Uzmanı gibi düşünmeye gereksinim duymamızdır. En üst derecede davranan insanlar gerçekten "bir numara" gibi düşünürler. Onlar çabalarını belli bir amaca yönlendirmeyi öğrenmişlerdir. Zamanı belli bir çerçeve içinde kullanırlar. Her iş onlar için basit ve işleyişi olan bir duruma dönüşmektedir. Bir üst düzey tırmanışçı olduktan sonra, pek çok gizem sizin için açık olacaktır.

Bu yazımızın amacı elde etmeden önce onları görünür kılmaktır.

Eğer bir gün SEO Uzmanı koltuğuna oturmak istiyorsanız, onun bu koltuğu elde etmek için yaptığı şeyleri anlamak daha iyi bir fikirdir. Diğerlerinin yaptığı aynı hataları yapmayın;  farklı olarak yaptıkları şeyleri öğrenin ve bunları yapın. Ve er ya da geç kendinizi SEO Uzmanı koltuğuna otururken bulacaksınız.

Eğer sizin kariyer planlarınız içinde, bu dünyayı anlamaya çalışmaktan önce şirket yönetimi kademe zinciri içinde yakın olarak çalışmak varsa, daha çok beklersiniz. 🙂 Eğer patronu anlamanın gerçekten önemli olmadığı sonucuna ulaşmışsanız, ihtiyacınız olan tek şeyin işinizi yapmak olduğunu düşünüyorsanız, yanlış yoldasınız demektir. Eğer kendi seviyenizde bunun kritik olmadığını düşünüyorsanız, siz yanlış düşünüyorsunuzdur. Ve eğer bir SEO Uzmanı gibi düşünmenin bu unvana sahip olana kadar gerekli olmadığını düşünüyorsanız, siz hedeften gerçekten uzaklaşmışsınız demektir.

Sorun  SEO çalışanların işlerin kendilerine ilişkin bölümüne saplanıp kalarak işi bir bütün olarak görememelerinde yatmaktadır. SEO Adresi tüm yapıya ilişkin bir bakış açısına sahiptir. Eğer sizde zirvede olmak istiyorsanız bu düşünceyi kavramalı ve bizimle çalışmaya alışkın olmalısınız.

SEO Çalışanları yanlış olarak ben işimle çok fazla meşgulüm diye düşünürler. Ve koşullar ne olursa olsun, eğer her hangi bir seo hizmeti çalışanı bunu anlamak benim patronumun görevi olmalıdır diye düşünüyorsa, ideal koşullara ulaşması için uzun zaman boyunca beklemesi gerekecektir.

Bir bilgisayar firması muhasebe müdürü bana "Ben SEO'dan tıpkı bir vebalıymış gibi sakınırım. Ben yalnızca işimi yaparım. Google'ın bana biraz daha fazla dikkat etmesini isterdim. Ancak o beni arka sayfalarda bırakmakta. Ancak ben de, ona aynı şekilde davranıyorum" demişti.  🙂

Zaman zaman, birilerinin insanlarla yeterince ilgilenmediğini söylediklerini duymuştum. 🙂  Eğer google web sitenizi tanıyorsa, sizin seo ile yakından'mı uzaktan'mı ilgilisiniz bilir. Bu yanlış anlama Google ilk sayfa kriterleri ile pek ilgilenmediklerine dair bazı genellemelerden kaynaklanmaktadır... 

Fakat biz yanlış anlaşılmayı anlayabiliriz. SEO İzmir sorumlusu olarak ben şirkette çalışmaya yeni başlayan genç bir çalışan iken benim yarım saatte öğle yemeğimi yememe karşın, patronumun bir buçuk saat boyunca yemek masasında kalmasının yanlış olarak SEO Uzmanı yöneticimizin hiçbir kaygıya sahip değil ve yapacak pek fazla işi yok şeklinde değerlendirmiştim. Şimdi onun konumunda kendi SEO İzmir bölgemde biri olarak, tepede taşınacak çok fazla ağır yük olmamasına karşın, onun hala çok zor bir görevi olduğunu biliyorum.


 

İzmir SEO

Siz, SEO'nun rolü ve gücü azalmıyor mu diye sorabilirsiniz? SEO Firmaları sistemi baş aşağı ederek hizmeti merdivenin en üst basamağı yerine, en alt basamağına koymakta ve böylece onlar gerçekte kendi çalışanlarına hizmet etmekte değil midir? Tepeden diktatörce karar vermek yerine ekip olarak karar verme sistemi yerleşmekte değil midir? Artık seo çalışanları Google tarafından daha fazla bilgi ile donatılmış değil midir? Ve bütün bunlar SEO'nun artık önemli olmadığı anlamına gelmekte değil midir?
 
Hayır. Kesinlikle hayır. Ne şimdi ne de gelecekte.
 
Herhangi bir boyuta sahip her grup bir Kurumsal Seo Uzmanlarına, web siteleri için karar vereceği, sorumluluk alacak çalışmaları yönlendirecek, fikirler satacak, krizleri yönetecek birine gereksinim duymaktadır. Bu kişiler kendilerinden önce ilk sıralara ulaşmış olanların çalışmalarını aşıp görevlerini yerine getirecektir. Zirveye giden yollar çok dardır. Çok fazla olanak yoktur. Bir SEO Danışmanlığı bir ivme verir ve diğerleri onu destekler. Eğer isterseniz bir SEO Uzmanı olabilirsiniz. Bu, sorumluluğu almanıza bağlıdır.
Bir SEO Uzmanı olabilmek için nasıl bir tutku gerekmektedir? Bu konuda kendinizden yukarıda olan insanları anlayın.
Sonuç elde edin...

Seo İzmir ile ilgili aramalar

  • Seo İzmir
  • İzmir Seo Danışmanlığı
  • Seo Hizmeti İzmir
  • Seo Firmaları İzmir
  • İzmir Seo Çalışması
  • İzmir Seo Uzmanı
Doğal ve Etik Çalışmalar
100%
Özgün İçerik Desteği
100%
Uzman Ekip Çalışması
100%
Çalışmalarda Kalıcılık Garantisi
100%