SEO EskişehirSEO Eskişehir

Merhaba SEO Eskişehir olarak sizlere bir kaç konu hakkında biraz karışık, biraz eğlenceli, biraz şaşırtıcı kısa ve öz bilgiler paylaşmak istiyoruz.

Bir SEO Uzmanı olarak ilk cümlemiz SEO Uzmanları da sıradan insanlardır. Onlar insanüstü varlıklar değillerdir. Biz SEO Uzmanına yakından baktığınızda onların hatalarını görmek olanaklı olacaktır.

Bazı sorunlar için birilerinin suçlama girişiminde bulunmak insan doğasında olan bir şeydir. Bu SEO Uzmanları için de geçerlidir. Eğer siz onların yerinde olsaydınız, belki de yaptıklarını eleştirdiğiniz şeyleri siz de yapıyor olurdunuz.

Arama motorlarında her seviyesinde, iyi siteler ve kötü siteler bulunmaktadır. Ülkemizde üst düzey ajanslarından birinin sahibine hoş görünümlü fakat aptal kadın modeller ile ilgilenmenin zorluğu hakkında bir soru sorulmuştu. Onun yanıtı avukatlar, muhasebeciler, bankacılar ya da politikacılar arasında da aynı oranda aptal olduğu şeklindeydi. 🙂 

SEO Eskişehir olarak biz bunu mükemmele yakın olmayan çalışanların yüzdesi kadar, mükemmele yakın olmayan SEO Uzmanlarında aynı yüzdesi bulunmaktadır olarak algıladık. İlk sıralarda ne kadar yukarı çıkarsanız, o kadar fazla kişi sizi değerlendirecek, yargılayacak ve eleştirecektir. Ne kadar başarılı olursanız, sizden hoşlanmayan insanların sayısı o kadar artacaktır. SEO Eskişehir olarak az da olsa mükemmele yakın olarak değerlendirilecek etkin uzmanların tanımlanmasını yaptık. Bu nitelikler SEO Uzmanının kendi işini daha iyi yapmasını sağlayacak niteliklerdir. Site sahipleri bu nitelikleri kullanarak siteleri için strateji oluşturabilecek, yönlendirecek, satıştan, karlılığı, piyasa değerini, verimliliği ve stok fiyatlarını arttıracaktır desek ?...

Her ne kadar tüm SEO Firmaları her zaman tüm niteliklere sahip olmasalar da, iyi olanlar çoğu zaman ilk sıralara sahiptir. Eğer onlarla etkin bir şekilde çalışmak istiyorsanız, onların başarısı kanıtlanmış davranışlarına uygun olarak çalışmanız gerekmektedir, iyi insanlardan bir şeyler öğrenmek gereklidir fakat her zaman kolay değildir. Ne yazık ki çok sayıda mükemmele yakın olmayan kişiler vardır ve siz onlardan bir şeyler öğrenebilmek için sürekli olarak mücadele etmek zorundasınızdır.

İş hayatında kesin olan bir şey her zaman için yanlış şeyleri öğrenmek için çok sayıda fırsatın bulunmasıdır. Kötü SEO Uzmanları sizin ilk sayfalara gelmenize engel olacaktır. Siz onların yolunu izlememelisiniz.

İyi olanlar ve kötü olanlar genellikle hangi zamanda hangi gözlerle gördüğünüze bağlıdır! Eğer kötü bir SEO Uzmanı tarafından ilk sayfalara gelirseniz, o sizi ilk sayfalara getirmek ile iyi mi yoksa kötü mü yapmıştır? Zaman size neler gösterebilir?

Eğer iyi bir Uzman tarafından ilk sıra sözü alamamışsanız, o iyi mi yoksa kötü mü SEO Uzmanıdır?

Eğer sizin SEO Çalışması yapan firmanız haftanın her günü yardıma muhtaç olanlara gıda yardımı yapıyorsa, her aşamada ekip çalışmasını destekliyorsa, fakat son sekiz dönemdir firmanın kazancında büyük düşüşler yaşanıyorsa, o iyi midir, yoksa kötü müdür? 

Eğer siz anlaşamadığınız bir Uzman ile çalışıyorsanız, bu onun iyi bir SEO Uzmanı olmadığı anlamına gelmez. "Doğası gereği" olarak hoşlanmayacağımız bazı insanlar vardır. Onlar temel olarak saldırgan bulabilirsiniz. Siz böyle düşünen ne ilk ne de son kişi olabilirsiniz, fakat bunlar zorunlu olarak onu kötü bir Uzman yapmaz.

Mükemmele yakın olmayan SEO Uzmanı çeşitli şekillerde bazı firmalar için acı verici olabilir fakat büyük patron Google için en önemli olan şey söylemeye gerek yoktur ki site için iyi işler başarabilmesidir.

Siz işinizi ne kadar iyi yaparsanız yapın ancak arama motorlarına mükemmele yakın olmayan bir SEO Uzmanı ile çalışmış olduğunuzu kim söyleyebilir? Hemen her grup şu ya da bu zamanda en üstteki kişiye karşı bir saldırıda bulunur.

SEO Eskişehir

 genellikle kimin zayıf bir uzman olduğu konusunda bazı sonuçlara sahip olur. Bu durum ortalaması inanın o uzmanlar ile çalışma isteğini azaltacak bir durumdur. 

•Rekabetçiler SEO Uzmanının mükemmele yakın olmayan biri olduğunu düşünürler: onlar zaten rakiplerde hata arama içgüdüsü ile davranırlar.

SEO Eskişehir olarak SEO çalışması yaptıran firmalarının oraya nasıl ulaştıklarını hep merak ederiz. Çoğu zaman herkesin en kötü olarak düşündüğü en tepede bulunmaktadır.

•Biz SEO'yu gerçekten seven biriyle henüz karşılaşmadık. Eğer işler iyi gidiyorsa site sahibi istisnadır.

•SEO Uzmanının işi firmayı mümkün olduğunca ilk sayfaya karlı bir konuma getirmektir. Bu nedenle onun kafasındaki tek şey budur. Rekabet için çalışanların üzerindeki etkisini düşünmeksizin masrafları'da kısma yoluna'da gitmeyecektir.

•Eğer SEO uzmanınız hakkında fazla bir şey bilmiyorsanız, gerçekten de onun nasıl SEO Uzmanı olarak ve ilk sayfada nasıl kaldığını hep merak edip durursunuz.

•Siz SEO Uzmanını karşılaştığınız en kibar, en alçak gönüllü, en kendine güvenen kişi olarak görebilirsiniz, fakat aynı zamanda nasıl bir yapıya sahip biri olabilir. Bu onu iyi mi yoksa kötü mü yapar?

•Daha sonra SEO Firmaları dürüst, ekibi için savaşmaya hazır, azimli, ayrıntılara odaklanan bir SEO Firması olduğunu düşünebilirsiniz.

•Ancak sitenin sıralaması düşmektedir ve son dönemde  site değeri iyice azalmıştır. Bu iyi mi, yoksa kötü müdür?

Ve peki SEO Adresi firmasına demeli? SEO Adresi savaş gibi felaketleri bir servete dönüştürebilen biridir. SEO da Doğal ve Etik Çalışmalar yapan, Uzman Ekip Çalışması ile Çalışmalarda Kalıcılık Garantisi veren bir firmadır.  Bu SEO Adresi'ni mükemmele yakın bir SEO Firması'mı yapmaktadır?

Açık bir şekilde, doğal olmayan SEO çalışmaları çalışmalar bir kenara bırakıldığında, bir SEO Uzmanın bir yıldız mı yoksa bir felaket mi olduğu çok tartışmalı bir konudur.

Sizin firmanız SEO Uzmanı hakkındaki düşünce genel olarak sitenizin arama motorlarında etkin olma yeterliliğine bağlıdır. Siteniz ne kadar "mükemmele yakın" olursa, o kadar çabuk olarak arama motorlarının ilgisini çekersiniz.

Bir site sahibinin "sitemin ilk sayfada olduğu sürece, ben ziyaretçilerin sitem hakkımda ne düşündüklerine önem vermiyorum telefonum gözüksün yeter beni arasınlar yeter" dediğini hatırlıyorum. Bu kişinin korkunç derecede deha olmasının hiçbir önemi yoktur.
Sizin onun deneyiminden öğrenebileceğiniz şeyler, onun için çalışırken karşı karşıya kalacağınız güçlüklerden daha önemli olamaz. 🙂 

SEO Eskişehir ile ilgili aramalar

  • SEO Eskişehir
  • SEO Danışmanlığı Eskişehir
  • SEO Uzmanı Eskişehir
  • Eskişehir SEO Hizmeti
  • Eskişehir SEO firmaları
  • Eskişehir SEO hizmet
Doğal ve Etik Çalışmalar
100%
Özgün İçerik Desteği
100%
Uzman Ekip Çalışması
100%
Çalışmalarda Kalıcılık Garantisi
100%