SEO Balıkesir

seo balıkesirSEO hakkında insanların istedikleri şeyler ile SEO Balıkesir hakkında bilmeleri gereken şeyler konusundaki araştırmalarım çok ilginç sonuçlar ortaya koymuştur. Konuştuğum SEO Uzmanı olmayanların ilk tepkisi, "Ben gerçekten bunun hakkında düşünmemiştim. SEO , SEO'dur ve ben yalnızca bir kişiyim, asistanım, yeni geliştiriyorum, vb. SEO Firmaları gücün zirvesinde bulunan kişi ulaşılmaz, dokunulmaz, bilinmez olduğunu düşünmektedir. Ancak insanlar onu tanıma ve gücünü anlama konusundaki olasılıklar hakkında düşünmeye başladıkları zaman bundan büyük bir heyecan duyacaklardır. SEO Uzmanları güçlenmişlerdir ! Belki güçlendirme hakkında konuşmazlar fakat onun bilincindedirler. insanlar bilinmeyeni anladıkları zaman, onun onlar üzerindeki gücü ortadan kaybolacaktır. Ulaşılmaz yapıların gizemi, mistikliği ve yanlış anlaşılması ortadan kalkmaktadır bu çok heyecan verici bir şeydir.

SEO Uzmanlarından gelen tepki, SEO Uzmanları ve diğerlerinin nasıl anlaşılacağı konusunda araştırma yaparken onlarla konuştuğum zaman ile eşit derecede heyecan vericidir. SEO Uzmanı, kolayca herkes tarafından anlaşılmaz. Hiç  kimse web sitelerine yapabildiği çalışmaları analiz edilmesini istemez özellikle büyük oynayanlar. Büyük oynayan web siteleri çalışmaları içinde, üzerinde en az çalışılmış örneklerdir. Genellikle böyle siteler, dikkatle incelenmiş ve en fazla eleştirilmiş sitelerdir, fakat o sitelere gerçekten bakılmamıştır.

Bazı SEO Uzmanları, çalışmaların anlamını göz ardı etmişlerdir. (Güçlü sitelerin mercek altında olmaktan hoşlanmadıklarını hatırlayalım. SEO Adresi ile bölgesel olarak ortak çalışan SEO Balıkesir'in büyük siteler ve ilk sıralardaki sitelerin analizi için sorduğumuz ilk soru ''büyük web siteleri neden ilk sırada bulundukları konusunda konuşmaktan hoşlanmazlar. Bu soru onları rahatsız eder.'' Ancak pek çok başka SEO Uzmanı bu konuda çalışma yapılmasını onaylayacaktır, çünkü onlar SEO Uzmanı nasıl düşünür bilmezler. Bu anlatım üzerine daha ne eklenebilir. 🙂

SEO Balıkesir olarak SEO Adresinde yazımın yayında olmasına onay veren SEO Uzmanları, benim çalışmam hakkında "iyi felaket, iyi şans'' ifadesini kullanmıştır. Görüşmeler yaptığım SEO Uzmanları çoğu bana çok yardımcı olmuştu, çünkü onlar başkalarının söyleyeceği şeyler konusunda meraklıydılar ve katılımda bulunmak istiyorlardı.

Tüm SEO Uzmanlarına ilişkin olan tek bir düşünce grubu yoktur. Siz farklı kişilikler ile, deneyim, akıl, yaş, eğitim ile, insan varlığı hırsı ile karşı karşıyasınızdır. 

Tek bir kalıp yoktur.

SEO Balıkesir

SEO Uzmanları kendilerinin her zaman lider olduğunu düşünmek isterler (Hepimiz öyle değil miyiz?) Onlar bir kalıp içinde olmayı kabul etmekten hoşlanmazlar. Sınıflandırılmak ve etiketlenmek istemezler. Bazı aynı reçeteleri izlemekten hoşlanmazlar. Ancak gerçekte onlar bunu yaparlar. Onlar gereksinim duydukları işi yapmak zorundadırlar. Ve siz şöyle söyleyebilirsiniz, 'Ben hiç bir benzeri olmayan bir SEO Firması ile çalışıyorum. Onların  ne yapacağı önceden kestirilemez ve bazen mantık dışı davranışlarda bulunmaktadırlar. Onlar bazen hiç de kibar, dinamik ve karizmatik değildir.

Ve onlar hala SEO Uzmanı olarak görev yapmaktadır!

Peki Nasıl?

SEO Balıkesir olarak düşüncemiz yaşam yürüyüşü içinde en iyiler ve en parlak olanlar her zaman başarılı olamaz. Bazen açık bir şekilde onu hak etmeyenler en yüksek seviyelere ulaşırlar. Ancak bu çok sık olmaz. Genellikle, krema en tepede bulunmaktadır. SEO Adresi ile SEO B arasındaki farklılıklara bakmak yerine biz benzerliklere bakarız. Bu nitelikler daha baskındır. Çok sayıda benzerlikler bulunmaktadır, 

Peki Bir Mükemmele Yakın SEO Uzmanı Nedir?

Esenboğa Havaalanı'nda bir sabah Bekleme Salonunda bir reklam şirketi ödüllü grubun uçuşana katılacaklardı. Firma yöneticileri ve satış elamanları toplanmıştı, el sıkışıyorlar ve heyecanlı bir şekilde yolculukta hakkında konuşuyorlardı. Bir bölgesel başkan yardımcısı, bir yılın satış elemanı ile sohbet ediyordu. Reklam şirketinin SEO Uzmanı onları gördüğü halde görmezden gelip köşeye doğru adımlarını sıklaştırarak yürümeye başladı. Ancak başkan yardımcısı onu görmüştü ve satıcı ve eşini Bay Büyük ile tanıştırmak için yönlendirdi. SEO Uzmanı yakalanmıştı. O durmak ve onları beklemek zorundaydı. istemediği halde bundan kaçınılmazdı. Yapmacık bir gülümseme ile birbirlerinin hatırını sordular, el sıkıştılar. Başkan yardımcısı satış elemanının başarılarını anlatıyordu.

SEO Uzmanı ilgileniyor ya da etkilenmiş gözükmüyordu, yalnızca sabırsızdı. Mırıldanarak tebrik etti ve döndü ve aceleyle uzaklaştı.

SEO satış elemanı kendilerini bir kahramanmış gibi hissetme olanağına sahip olmuştu. Ancak bunu yapmak yerine onunla sanki bir aşağılık insanmış gibi konuşmuştu.

Bu SEO Uzmanı benim mükemmele yakın olarak bahsettiğim SEO Uzmanların'dan biri değildi (Ancak buna karşın onun gibi çok sayıda kişinin olduğunu kabul etmek zorundayım).

Mükemmele yakın bir SEO Uzmanı böyle bir ortamda kapıya en yakın yerde bulunarak içeri giren kişilerin selamlayacağı ilk insan olmalıydı. O, enerjik bir şekilde, gülümseyerek, kibarca el sıkışarak ve kısa bir konuşma yaparak orada bulunanları etkilemeliydi. Kişisel olarak bu yıldız satış elemanını diğerlerinden biraz farklı kılma yönünde bir çaba göstermeliydi.

Böylece SEO satış elemanı diğerleri önünde onurlandırılmış olacaktı. Böylece o da çalışanların önünde"büyük" gözükecekti. Belki SEO satış raporları hakkında bazı ayrıntılar sorarak bu konuşmayı bir espriye dönüştürebilirdi. O böylece içten ve cana yakın gözükebilirdi.
Ancak Bay Büyük böyle bir fırsatı satış elemanlarının sinirli bir şekilde bekleme salonundan ayrıldıkları bir ortama dönüştürmüştü.

Mükemmele yakın bir SEO Uzmanı olmak için, öncelikle mükemmele yakın iki, üç, dört ve aşağısı numaraya sahip olmanız gerekmektedir. Bu, çalışma, çaba ve sabır ister. Oraya ulaştığınız zaman ise, orada kalmak için çalışmayı sürdürmelisiniz.

Genel bir kural olarak, liderler lider olmuşlardır, çünkü onlar daha fazlasını yapmışlardır, daha iyi olmuşlardır, daha sıkı çalışmışlardır ve bazı konularda bir şeyleri farklı yapmışlardır. Onlar başarıya giden  yolda çaba göstermişlerdir.

SEO Balıkesir ile ilgili aramalar

  • SEO Balıkesir
  • SEO Danışmanlığı Balıkesir
  • SEO Uzmanı Balıkesir
  • Balıkesir SEO Hizmeti
  • Balıkesir SEO firmaları
  • BalıkesirSEO hizmet
Doğal ve Etik Çalışmalar
100%
Özgün İçerik Desteği
100%
Uzman Ekip Çalışması
100%
Çalışmalarda Kalıcılık Garantisi
100%