SEO Uzmanı

SEO Uzmanı

 

İnternet siteleri, işletme ve şirketlerin prestijinin uzantısıdır. Tanıtımların yapılması, ürün ve hizmetlerin sunulması ve hatta alışverişlerin bile bu yolla yapılmasına imkan sağlayan siteler mevcut. İnternet üzerinden verilen hizmetler ve yapılan tanıtımlar birçok ziyaretçi için zamandan tasarruf anlamı taşımakta. Bu nedenle bu siteler birçok etkileyici kullanım alanıyla önemini her geçen gün artırmakta. Günümüz teknoloji çağında herşeye bir tıkla ulaşmak tercih konusu olmakla birlikte tüketiciler kalite anlamında talep ettiklerini bulabildikleri sitelere yöneliyor.

İşte bu noktada, internet sitenizi ziyaretçilerin keşfetmesini sağlamaktan daha zor olan bir şey var ki ziyaretçilerin sitenizde geçirdiği zamanla doğrudan ilişkili. Bir siteye girer girmez birçok etken o siteden anında çıkmak için güçlü sebepler teşkil edebilir. Başka bir deyişle, girdiğiniz bir web sitesinde cezbedici bir çok etken olabildiği gibi; o siteden uzaklaşmanızı sağlayacak birçok etken de mevcutta olabilir.

Bunların başlıcaları içerikte yazım hatalarını dikkate almayan, sadelikten uzak, gereksiz fazlalıkta kategoriler bulunduran, detaylı tasarım kullanan ve mobil uyumluluk sunmayan siteler.

Çok önemli gibi görünmeyen her etken aslında ziyaretçilerin sitenizde vakit geçirmiyor olmasının potansiyel sebebi durumunda. Kısa zamanda düzeltilebilir olan bu hataların kolayca önüne geçmek mümkün olsa da etkin bir site için gösterişli bir tasarımdan daha fazlasına ihtiyacınız var. Bunun yanısıra aynı sektörden olan rakiplerinizin durumu da internet sitenizi oldukça yakından ilgilendiriyor.

Çünkü sitenizin kalıcı kılamadığı trafik sektördeki yakın sitelere dağılıyor. Bu durum ilerlemenizde ve karlılığınızda iniş anlamı taşır. Bunun önüne geçmek ve internet sitenizin etkinliğini artırmak için uzman bir kadro gözünden ele alınacak daha birçok madde ve altyapı çalışması mevcut. Bunu sağlayacak olan ise, iyi stratejilerle perçinlenmiş seo çalışmalarıdır.

Bu çalışmanın birçok alt dalı vardır. Site içi ve site dışı yapılacak çalışmalar hem sitenize ziyaretçi çekecek hem de markanızın değerini artıracaktır. Site içi çalışmalar internet sitenizde bulunan her görselin çözünürlüğünden, kalitesinden alan adı site uyumluluğuna kadar uzanan çalışmalar. Bu çalışmalar ziyaretçilerin sitenizde daha uzun süre kalmasını sağlayacak olan çalışmaların görünen yüzüdür. Site dışı çalışmalar ise, internet sitenizin arama motorlarındaki sırasını üste çekecek ve internet sitenizi etkileyecek olan dışarıdan çalışmalardır. Başka web siteleri üzerinden sitenize verilen linkler gibi bir çok işlem bu kırılımın konusudur.

İnternet sitenize dair başka platformlardan yapılan paylaşımlar da buna dahildir. Anladığınız üzere, internet sitenizin arama motorlarında değerini artırma ve ziyaretçi trafiği saplama hedefiyle yola çıkan seo çalışmaları bir çok kırılıma sahip olup uzmanlık gerektiren bir iştir.

Bu konuda üstün niteliklere sahip SEO Uzmanları olarak izlediğimiz profesyonel yaklaşımla sizlere prestijinizi ve karlılığınızı artırmayı vadeden hizmetler sunuyoruz.

Türkiye’nin her yerinden edindiğimiz referansla SEO Danışmalığı olarak her geçen gün daha fazla yükselmekteyiz. Bu nedenle yaptığımız iş için sizlere oldukça fazla alternatif sunabilmeyi önemsiyoruz. Bu anlamda geniş tuttuğumuz yelpazemize ve verdiğimiz yükselme garantisine dayanarak bize güvenebilirsiniz.

Yaptığımız verimlilik çalışmaları yeni ve eski internet sitelerinizi kapsar özellikte olup ülke, il ve ilçe bazlı aramalar için de ciddi çalışmaları içermekte.

Hizmetinizi ulaştırabileceğiniz fiziki alanlara göre potansiyel hedef kitleniz çerçevesinde seo çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Potansiyel hedef kitleniz, sitenizin hitap ettiği ziyaretçiler anlamı taşır. Yani, sektörde dikkatini çekmek istediğiniz bir kitle mevcut ise, çalışmalarımızı buna göre yönlendirmekteyiz.

Eğer sunduğunuz hizmetlerin alanı mahalli ise, stratejimize bu doğrultuda yön vermekte ve sitenizi bu doğrultuda güçlendirmekteyiz. Neye, nasıl ulaşabileceğimizi bilen bir kadro olmamız sebebiyle kısa sürede oldukça önemli başarılara imza atmış bulunmaktayız.

Değerini tecrübesinde saklı tutan bir SEO Uzmanlığı ile işletmenizin prestijini katlamak ve arama motoru sorgulamalarında internet sitenizi üst sıralara çekmek istiyorsanız, sizlere bunu sağlayabiliriz.

Uzman ve doğru bir ekip seçimi bu işin markanıza prestij kaybı yaşatmaması için oldukça önemli. Çünkü her SEO çalışması prestijinize artı değer katmadığı gibi internet sitenizi eksilere de çekebilir ve bu durum marka etkinliğinizi olumsuz etkileyerek size zaman ve maliyet açısında da zarar verir.

Biz önce güveninizi kazanmayı; sonra sonucu beklenen şekilde sağlamayı hedefliyoruz. Bizimle çalışmaya başlar başlamaz ürün ve hizmetlerinizin daha ulaşılabilir olduğuna tanık olma imkanı bulacaksınız. Çünkü her adımda sonuç odaklı bir yaklaşımı benimsiyoruz ve size rekabette yükselme garantisi veriyoruz.

Bu durum cirolarınızı ve karlılığınızı artırmayı vadediyor. Satışlarınızı, marka bilinirliğinizi, potansiyel müşterilerinizi ve müşteri sadakatinizi artırmak için seo anlamında atacağınız her adım sizi sektörünüzde başarıya biraz daha yaklaştıracaktır.

Bunun yanısıra sosyal medya platformlarında desteklenen markanızın gücü, dilerseniz sağlanan doğru tanıtım ve reklam stratejileriyle sağlamlaştırılacaktır.

Sunduğumuz hizmet yelpazesini ihtiyacınız olan kadar genişletebiliriz. Şunu bilmelisiniz ki kadromuzun her bireyi arama motoru algoritmalarında bilir kişi olmakla birlikte oldukça esnek ve yüksek müşteri uyumluluğuna da sahip. Bu anlamda kurumsal yazışmalar, raporlamalar, iş takibi ve yüksek çaplı kelimelere kısa zamanda çözüm gibi bir çok konuda yetkinliğimizin tartışılmaz olduğu kanaatindeyiz. Ayrıca, yapacağımız seo çalışmalarında işletmenizin veya şirketinizin hangi ölçekte olduğu önemsenmeksizin sizin için en doğru alternatif sunulacaktır.

Küçük işletmelerin ve büyük işletmelerin kendi hizmet alanlarının olduğunun ve durum ne olursa olsun arama motorlarında her konumun bu çalışmalarla geliştirilebilir olduğunun bilincindeyiz. Yani, internet sitenizin başarısı işletmenizin ölçeğinden bağımsız olarak önce yüksek trafiğe; yüksek trafik içinse seo çalışmalarına bağlıdır.

Biz bu durumu işletmenizin ölçeğinden bağımsız şekilde değerlendirmekteyiz. Kurumsal Seo için kurumsal uzmanların çalışması gerekmektedir. Çünkü seo için tüm alt etkenler bu yolla firma garantisiyle verilmektedir.

Her seo uzmanı, bilinçli seo uzmanı değildir. Bunun için belli yeti ve beceriler gerekir. Yani, kurumsal seo da başarı için harcanan çaba ve emek daha yoğun olmakla birlikte apayrıdır. Size sunduklarımız çerçevesinde kurumsal seo kimliğimizi de göz önünde bulundurmanızı isteriz.

Bizim sizlere Kurumsal Seo Uzmanı ve Google Seo Uzmanı olarak vadettiklerimiz bu kadarla bitmiyor. Bu işte profesyonel yaklaşım, sektör çapında yapılacak 360 derece bir çalışma gerektirir. Bu çalışmayla teknik ve teknik olmaksızın sektördeki tüm artı ve eksileriniz objektif şekilde ortaya koyulur.

Marka değerine olumlu katkı sağlamak isteyen herkes ve her işletme için Türkiye’nin Seo Adresi olarak bu alanda da en doğru adres olduğumuzu tecrübemize güvenerek iddaa ediyoruz.

Hızlı sonuçlar almak ve kısa sürede arama motorlarında etkili bir konum elde etmek oldukça emek yoğun bir sürece girmek anlamı da taşımaktadır. Fakat güvendiğimiz Kurumsal Seo Uzmanlığı kimliğimizle sunduğumuz destek birleşince sitenizin başarılı sonuçlar elde etmesi kaçınılmaz.

Bu konuda deneyimli, alanında bilgili ve profesyonel ekibimiz ile bu işin gereklerine cevap verebilecek her türlü teknik ve teknik bağımsız alt yapıya sahibiz.

İnternet siteniz için ihtiyacınız olan optimizasyon işlemlerini tespit ederek bir çözüm ortaya çıkarmamız ve bunu başarılı bir sonuca dönüştürmemiz mümkün. 

Başka bir yaklaşımla, internet sitenizin seo konusundaki açıklarını ve uyumsuzluğunu tespit ederek başladığımız düzeltmelerle perçinlediğimiz anahtar kelime çalışmaları arama motorlarında üst sıralara taşınmanızı sağlayacak temel işlemlerimizden olup yaptığımız ileri seviyeli çalışmalar ve siteniz için izlenecek seo stratejileri kısa sürede alınacak sonucun ötesinde kalıcılıkta vadetmekte.

Yaptığımız seo çalışmalarının yalnızca başarıya ulaşmasını değil uzun soluklu kalıcılık vadetmesini de oldukça önemsiyoruz.

Çünkü bu durum ziyaretçi yani müşteri sadakatiyle ve bağlantılı olarak karlılığınızla direkt ilişkili.

Bu bilinçle, seo anlamında internet sitenizi başarıya götürecek faktörleri bildiğimiz gibi seo uyumsuzluklarını kolayca saptayabilir ve düzeltebilir güçteyiz.

Teknik anlamda birçok analiz ve tasarım araçları hakkında yetkiniz ve teknolojiyi uzmanlığımız gereği olarakta oldukça yakından takip etmekteyiz. Ayrıca, periyodik olarak çıkardığımız raporlarla müşteriyi bilgilendirmekte ve geldiğimiz noktayı objektif şekilde sunmaktayız.

Sizin görüş ve fikirleriniz de bu yolda istenilen sonucu elde etmek için oldukça önemli. Bu nedenle tüm sunduklarımız için fikir paylaşımı yapmaktan ve size gereken konularda destek vermekten asla kaçınmıyoruz; tüm müşteri görüşlerini makul bir ölçüde değerlendirerek dikkate alıyoruz.

Teknik ve teknik bağımsız tüm çalışmalar dahil olmak üzere bu işe koyulduğumuz an itibariyle analitik düşünme, planlı ve programlı ilerleme, etik, güven ve iyi niyet, alınan işi benimseme, tecrübe, öngörü, sektörel bilgi birikimi ve tabiki gelişim göstermek işin birer küçük parçaları.

Size vadettiklerimize danışmanlığımızın prensiplerinin uzantıları olan bu parçalarla değer kazandırıyoruz. Bir çok alanda varolan sektörel bilgimiz bizim rekabette hızlı ilerleyebilmemiz için yol gösterici oluyor.

Oluşturulan seo stratejisinde belli analizler dışında, öngörüde önemli bir yerde olup bu yalnızca tecrübeyle sağlanabilmektedir. Biz verdiğimiz danışmanlıkla her zaman kurumsal seo ve seo uzmanları olarak edindiğimiz referansların sayısını artırmayı hedeflemekteyiz.

Prensibimiz işimizi güvenilir ve samimi bir şekilde tamamlamaktan geçiyor. İşin mihenk taşlarıyla profesyonellik birleşince yapılan seo çalışmalarından sonuç almak uzun sürmüyor.

Canlı, yenilikler konusunda takipçi ve işinin ehli bir ekiple tüm bunlar düşünüldüğünde başarılı ve iyi niyetli bir şekilde yapılan çalışmaların sonuç vermeyeceğine inanmıyoruz.